Midjourney Handbook - Vol3

zł0+
1 rating

Ebook jest bezpłatny, jednak dla chętnych udostępniam możliwość pozostawienia napiwku za moją pracę :)
Jeżeli chcesz pobrać ebooka za darmo, po prostu kliknij „I want this” i wpisz 0 zł.
Jeżeli jednak chcesz zapłacić za moją pracę, wpisz dowolną kwotę i uiść opłatę (karta kredytowa, Apple Pay, PayPal). Alternatywnie możesz wysłać mi BLIKa (881 217 412) :)

Jedną z rzeczy, której Midjourney jeszcze nie potrafi, a jest bardzo pożądana przez prompterów, jest możliwość wykorzystania tej samej postaci w różnych sceneriach, pozach i ubraniach. Do czasu pisania tego e-booka nie ma magicznej różdżki, która to umożliwi, ale jest kilka patencików, które można wypróbować, by zbliżyć się do tego efektu.

Ten podręcznik jest dla zaawansowanych użytkowników, którzy znają wszystkie funkcje Midjourney i chcą poznać techniki ułatwiające powtarzalność w rezultatach. Aby móc w pełni skorzystać z tej wiedzy warto przeczytać vol. 1 i 2 mojego handbooka, który omawia podstawy.


Informacje w nim zawarte oparte są na oficjalnej dokumentacji Midjourney oraz moich osobistych doświadczeniach. W czasie pisania tego e-booka zawarte w nim treści były aktualne, ale ponieważ technologia AI rozwija się bardzo szybko, z czasem mogą pojawić się rozbieżności. Koniecznie bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami aktualizowanymi na stronie www.midjourney.com.

Dziękuję za pobranie!


Miki - www.jalokim.graphics

Pobierając tego e-booka zgadzasz się na otrzymywanie informacji email o wydaniu jego kolejnych części. :)

I want this!

Podręcznik korzystania z Midjourney w formacie PDF (23 stron).

Size
5.2 MB
Length
23 pages

Ratings

5.0
(1 rating)
5 stars
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
zł0+

Midjourney Handbook - Vol3

1 rating
I want this!